Motörhead`in Motorboat organizasyonuyla büyük patlama yapan gemideki konserlere bir yenisi daha eklendi. ShipRocked 18-22 Ocak 2016`da Miami sahilinden demir alacak ve Meksika`ya doğru yol alacak.

Five Finger Death Punch, Seether ve Halestorm gemide konser verecek büyük gruplar arasında. Hellyeah, Helmet, 10 Years, Nonpoint, Avatar, Islander, `68, Children 18:3 ve The Dead Deads festival tadında geçecek etkinliğin ön grupları.

Festivalin afişi:

ShipRocked ile ilgili grup üyeleri açıklamalar yaptı. Five Finger Death Punch`ın gitaristi Zoltan Bathory:

ShipRocked sadece bir show değil. Bir müzik festivali ve keyifli bir deniz yolculuğu. Hepimiz için eşsiz bir deneyim olacak. Bütün gemide parti eksik olmayacak. Hayranlarla birlikte olacağımız için bu iş daha çok heyecan verici oluyor. Güvertede görüşürüz.

Seether`dan Shaun Morgan:

Uzun zamandır bir gemide çalmayı çok istiyorduk. Sonunda isteğimiz gerçekleşiyor. ShipRocked`ta çok eğleneceğiz.

Halestorm`dan Lzzy Hale:

Gemide konser veren gruplarla buluştuğumuzda nasıl eğlendiklerini anlatıyorlardı. Bu şans şimdi bize de verildi. Çılgınca eğlenmek için orada olacağız.

ShipRocked organizasyonunda kullanılacak geminin ismi Norwegian Pearl. Gemide oyun sahaları, yemek yerleri, barlar ve geniş odalar bulunuyor. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.