Son dönemin en popüler televizyon dizisi olan Breaking Bad’in bitmesinin ardından dizi hakkında yapılan spekülasyonlar hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Dizinin devamının çekilmeyeceği vurgulanmıştı fakat Breaking Bad’in öncesinde neler yaşandığını anlatan yeni bir dizinin çekileceği duyuruldu. 

Better Call Saul” ismini taşıyacak olan yeni dizi 2015’te gösterilmeye başlanacak. Dizinin anlatacağı konu ise adından da anlaşılacağı üzere Saul Goodman olacak. Saul ve Walter White’ın tanışmasının 6 sene öncesinde geçecek olan dizide, yan karakter olarak Slash’in de yer alabileceği iddiaları dolaşıyor. 

Konuyla ilgili Slash’e yöneltilen soruya kendisi cevap vermek istemedi. Böyle bir iddianın dolaşması ve akabinde Slash’in de bu iddiaları açıklamasız bırakması konunun ciddiyetini gösteren bir durum. Ateş olmadan duman çıkmaz, Slash böyle bir projede yer almasaydı muhtemelen net bir biçimde bunu reddederdi fakat yapmadı. Önümüzdeki yıl yayına girecek olan Better Call Saul isimli dizide Slash’i seyredebiliriz. Bekleyip göreceğiz.