Slash, Guns N` Roses`ın Bir Araya Gelmesiyle İlgili Sorulara Kızıyor

0
66

İtalyan gazetesi La Repubblica, Slash ile bir röportaj yaptı. Röportaj sırasında yaklaşık 20 yıldır grupta olmadığı söylenerek Guns N` Roses`ın yeniden bir araya gelme ihtimali soruldu. Slash`in bu soruya yanıtı şu oldu:

20 yıldır grupta olmamam çok da rahatsız edici değil. Yani, grubun tekrar bir araya gelmesiyle ilgili sorular beni kızdırıyor. Çünkü kimse bir araya gelme yolunda bir adım atmadı. Diğerlerinin hiçbiri çıkıp da tekrar bir araya gelmemize yeşil ışık yakmadı ve cevabının zaten bilindiği bu aptal soruyu bana sormak saçmalık.

Slash daha önce CBS This Morning programında klasik GNR kadrosunun bir araya gelme ihtimali ile ilgili sorular sorulduğunda doğru sebepler gösterilirse birleşme olabileceğinin sinyalini vermişti. Bir röportajında da Axl Rose ile arasındaki gerginliklerin geçmişte kaldığını belirtmişti.

Grubun tekrar bir araya gelme ihtimali konusunda herkesin kafasında hala soru işaretleri kalmış olsa da, eski kadronun, grubun ihtişamlı günlerine dönmesine yararı olacağı söylenebilir.