Slayer, Repentless albümüyle beklentileri oldukça karşılamış gözüküyor. Efsane thrash grubunu İstanbul`da görmek isteyen hayranlar, Event You Make üzerinden fon toplamaya başladı. Fon sayfasındaki açıklama metni şöyle:

Slayer İstanbul konseri için ilk etapta 500 destek ile yola çıkıyoruz. Organizatörlerin dikkatini desteklerinizle çektikten sonra kapasiteyi arttırıyoruz.

Efsanevi thrash metal grubu Slayer`ı İstanbul`da dinlemek istiyorsan durma, destekle!

Thrash metalin Metallica, Megadeth ve Anthrax`la berbaber dört büyüğünü oluşturan grup, 1981 yılından bu yana ayakta. 1983 yılında ilk albümleri Show No Mercy`i yayınlayan grup, 1991-2013 yılları arasında sadece Amerika`da 4,9 milyondan fazla albüm sattı. Protest şarkı sözleri, iddialı albüm kapaklarıyla uzun süre sansüre uğrayan grup, 5 kez Grammy ödüllerine aday gösterildi. 2007 ve 2008 yıllarında bu ödülü kucaklamasını bilen Slayer İstanbul`a gelsin istiyorsan durma, destekle!

Etkinliğe destek olmak için 100 lira isteniyor. Etkinlik resmiyet kazanıncaya kadar kredi kartınızdan para çekilmiyor. Eğer bir organizatör şirket Slayer konserini buradan üstlenirse kredi kartınızdan 100 lira fona geçirilmek üzere onayınız istenecek. Etkinlik gerçekleştiği takdirde ön talep bedelinden başka ücret istenmeyecek.

Destek olmak için tıklayınız.