Geçtiğimiz yıl AC/DC`nin beyni olarak kabul edilen Malcolm Young`ın hastalığı gündeme bomba gibi düşmüştü. Bunama sebebiyle tedavi altına alınan Malcolm Young, grubun albüm çalışmalarına katılamamıştı. 2014’ün son çeyreğinde yayınlanan Rock or Bust albümü büyük başarı elde etmesine karşın tüm fanlar Malcolm’un yer almadığı bu albümde buruk bir sevinç yaşamıştı.

Bu yıl Rock or Bust albümünün turnesi sebebiyle yollarda olan AC/DC, Avrupa’da fırtına estirmeye başladı bile. Malcolm Young ile ilgili uzun zamandır büyük bir sessizlik hakimdi. Bu sessizlik nihayet bozuldu ve tedavi sonrası Malcolm’un ilk görüntüleri basına sızdı. Daily Mail Australia tarafından yayınlanan fotoğrafa aşağıdan göz atabilirsiniz.

Arkadaşıyla yürüyüşe çıkmış olan Malcolm oldukça zayıf ve güçsüz bir görüntüye sahip. Ayrıca arkadaşının elinden tutuyor olması gözlerden kaçmadı. Yüzde yüz iyileşmesine pek ihtimal verilmeyen başarılı gitaristin, en azından normal yaşantısına bir nebze de olsa döndüğünü görmek sevindirici.