Geçtiğimiz gece Jimmy Fallen Show`da Metallica rüzgarları esti. Yeni albüm tanıtımının yapıldığı gecede, Metallica canlı performans sergiledi. Son yayımlanan single parça Moth Into Flame’in çalındığı gecede, konuk olarak Margot Robbie bulunuyordu. Metallica şarkısını çalarken çok heyecanlı olduğu görülen Robbie, konuyla ilgili programın sohbet kısmında şunları söyledi:

Bu akıllara durgunluk veriyor. Metallica! Ayrıca başkan yardımcısı da öyle (Joe Biden programın diğer konuğuydu) fakat Metallica… Onlar inanılmaz.
Gerçek bir heavy metal evrem vardı. 14 yaşındayken saçlarımı siyaha boyar ve sadece jilet ile saçlarımı keserdim, yalnızca en sert metal parçaları dinlerdim. Mesela Silverstein ve Bullet for My Valentine gibi gruplar. Slipknot… Slipknot’ın bir konserine gitmiştim ve muhtemelen gittiğim en iyi konserdi. Mükemmel bir performanstı, eğer metal sevmiyorsanız bile Slipknot’ın konserleri için onlara minnet duymalısınız çünkü izlemek inanılmaz.

Margot Robbie şu sıralarda pek fazla metal kafasında olmasa da, hayatının belli bir döneminde bu müzikle iç içe olduğu aşikar. Metallica’yı izlerken heyecanlanmasından bunu anlayabiliyoruz.