Türkiye’nin en büyük rock haber portalı Türk Gitar, amatör rock ve metal gruplarının sponsoru olmak istiyor. Grubunuzun ekipman ihtiyaçlarını indirimli olarak giderirken, Türk Gitar’ın sosyal medya gücünü arkanıza alarak geniş bir dinleyici portföyüne sahip olabilirsiniz.

Konuyla ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki soru cevap kısımlarını dikkatlice okuyabilirsiniz.

Türk Gitar hangi alanda sponsorluk desteği veriyor?

Ürün tedarik, satış, tanıtım ve sosyal medya reklamları.

Türk Gitar’ın sponsorluk desteği ile neler kazanıyorum?

Her ürün alışverişinizde size özel indirim kodları ile indirimli olarak ekipman satın alabiliyorsunuz. Grubunuzla ilgili haberler Türk Gitar’da haber olarak yayınlanıyor. Aynı zamanda Türk Gitar’a ait olan 4 sosyal medya sayfasında duyurunuz yer alıyor.

Türk Gitar’ın desteğini almak neden önemli?

Türk Gitar, aylık ortalama 300 bin gösterim sayısı ile Türkiye’nin en çok ziyaret edilen rock haber portalı olma özelliği taşımaktadır. Sitede yer alacak olan size ait haberler, bu çevrede belli başlı kişiler tarafından tanınmanızı hatta ve hatta prodüktörler tarafından keşfedilmenizi bile sağlayabilir. Buna ek olarak muhtelif sitelerden indirim kovalamanıza gerek kalmadan, size özel esnek fiyatlandırmalarla ürün temin edebilmenizi sağlayacağız.

Türk Gitar neden böyle büyük çaplı bir girişime adım attı?

Türkiye’nin en geniş e-ticaret tedarik ağını oluşturmak isteyen Türk Gitar, bu amacına ulaşırken amatör rock ve metal gruplarımızın da kalkınmasını hedeflemektedir. Bu çerçevede yapılacak bir iş birliği her iki taraf için de oldukça güzel sonuçlar doğurabilir.

Sponsor olunacak grupla ilgili aranan kriterler nelerdir?

Demo veya albüm kaydetme sürecinde olan, potansiyelini bize gösterebilecek kısa bir sunum hazırlayabilen her grubu tedarik ağımıza alacağız.

Şartlarınız cazip geldi, ne yapmam gerekiyor?

feyyaz@turkgitar.net adresine mail atarak ya da 0212 803 0545’i arayarak konuyla ilgili bilgilendirme yapınız. Size geri dönüş sağlanacaktır.