Hellyeah`in davulcusu Vinnie Paul, Washington Times`in objektiflerine takıldı ve kısa bir röportaj gerçekleştirildi. Washington Times muhabiri, Vinnie Paul`a unutamadığı, O`nu çok etkileyen anısını ve Pantera`yı etkileyen müzikleri sordu.

Vinnie Paul sorulara şöyle cevap verdi:

Kiss`in 1997`deki turnesinde Pantera açılış grubu olarak yer almıştı. Kiss`in orjinal kadrosuna dönmesi açısından önemli bir turneydi. Kiss ile beraber Güney Amerika`da bir dizi konser verdik. Mexico City`deki konser bittikten sonra vakit kaybetmeden hemen uçağa bindik ve Şili`ye doğru yola çıktık. Yolculuğun yapıldığı gün, 11 Mart, benim doğum günümdü.

Kiss first class`ta biz business class`ta uçuyorduk. Yolu yarıladığımızda Kiss`in orjinal üyeleri “Happy Birthday”i söyleyerek yanıma geldi. Bana hediyeler verdiler. Kendimi 14 yaşımda hissettim. Gözlerim doldu ve bir iki damla yaş süzüldü. Unutamayacağım bir an.

Kiss, Van Halen, Judas Priest ve Black Sabbath Pantera`nın müziğini şekillendiren 4 gruptu. Hala da bizi etkiliyorlar. Onlar gibisi tekrar gelmeyecek.