Studio Sessions,,Electronic ve City Of Sound isimlerinde 3 ayrı programları olan Groovypedia, artık dünyanın farklı bölgelerinden prodüktörlerle de işbirliği yapıyor. Amerika , Brezilya, Portekiz, Hollanda , Rusya , Litvanya, Arjantin ile yola çıkan projeye çok yakında bünyesine yeni ülkeleri daha dahil etmeyi planlıyor. Şimdiye kadar Elif Çağlar, Mabel Matiz, BaBa ZuLa, Sattas, Pinhani, Fuat Ergin, Hayki, Sansar Salvo, Erdal Erzincan, Ezgi Aktan, Andy Reflect ve 150’den fazla sanatçıyı stüdyoda konuk eden Groovypedia, videoları Youtube’da ve groovypedia.com’da yayımlanıyor. Kanalda hem sanatçıların röportajları hem de müziklerini keyifle dinleyebilirsiniz.

Müzisyenleri desteklemeyi ve müzikseverleri yeni isimlerle buluşturmayı hedefleyen Groovypedia ile dünyanın dört bir yanından yeni sesleri keşfetmek mümkün. Çünkü tür fark etmeksizin Groovypedia’ya her standarttaki müzisyen kanalda yer almak için başvurabilir. Başvurular groovypedia.com veya facebook sayfasından mesaj atılarak yapılıyor.

Yakın zamanda 7/24 yayında olacak olan Radio GP’de, yayımlanan canlı performansları evinizde, sokakta, dünyanın her yerinden dinleyebileceksiniz.