4 grubun bir araya gelmesiyle yapılan Fecal Roar Fest, 5 Kasım 2016`da gerçekleşecek. Sahne alan grupların bilgileri şöyle:

Skastika:

Skastika, Bursa, Türkiye kökenli ska, reggae ve punk rock grubudur. Türkiye’de ska ve punk tarzında müzik yapan gruplardan birisidir. İlk müzikleri “Lanet Karı” ile bir Rock-A Festivali’ne başvurup sahne almaya hak kazanmışlardır. Grup önlerine çıkan bu fırsattan sonra çeşitli besteler yapmış ve çalışmalarına devam etmekte.

Rötbrains:

Rötbrains 2011 kışında kirli, çiğ ve çirkin müzik yapmak amacıyla Kadıköy’de kuruldu.

Hedonistic Noise:

Nisan 2016’nın başında İstanbul’da kurulmuş punk, hardcore punk ve grunge harmanlamasıyla müzik yapan 3 kişiden oluşan grup 11 parçalık prova kayıtlarından oluşan “Masturbation” isimli demo albümünü kaydedip internet üzerinden yayımladı. Basit, tekrarlayan gitar riffleri ve vur-geç sözler sözler üzerinde duran grup benzer tarzlardaki gruplarla kendi düzenlediği sahnelerine devam etmektedir.

Asperger:

Kasım 2015’te İstanbul Taksim’de palazlanmış alternatif rock/punk rock grubu, müziklerinin berbat olduğun düşünüyor ve bölge halkının nefretini kazanmış durumdalar. Eskiden 410’un ne manaya geldiğini yalnızca konserine gelen insanlara söylüyorlardı artık Asperger oldular.

Fecal Roar Fest`e girişler ücretsiz olacak. Etkinliğin başlama saati ise 20:00 olarak belirlendi.