Justin Bieber`ın metal müziği gerçekten çok sevdiğine olan inancımız her geçen gün yeşermeye devam ediyor. İlk olarak Metallica`dan Fade To Black`i cover’layan Bieber, akabinde Iron Maiden t-shirtü ile basına yakalanmıştı. Bu kez ise geçmişte birlikte reklam filmi çektiği metal efsanesi Ozzy Osbourne’un kılığına girdi.

Dün gece yayınlanan Lip Sync Battle programına katılan Justin Bieber, Ozzy Osbourne kılığına girerek Crazy Train performansı sergiledi. Anladığım kadarıyla programın formatı, iki farklı şarkıcıyı taklit etmek üzerine kurulu. Taklitlerden sonra kazanan belirleniyor. Justin Bieber’ın özellikle Ozzy tripleri ve mimikleri gerçekten hoş olmuş diyebiliriz.

Elbette bu eğlence için yapılmış bir şey. Saygısızlık olarak gören insanlar olabilir ancak o gözle bakmadan seyrettiğiniz zaman gerçekten eğlendiriyor. Performansın sonunda cebinden yarasa çıkarıp ısırması hoş bir detaydı. Performansı aşağıdan izleyebilirsiniz. 

Video Türkiye için yayınlanmamış. O yüzden Zenmate veya benzeri bir yazılım kullanarak DNS ayarlarınızı Amerika ya da İngiltere yapmanız gerekiyor. Detaylı bilgi için tıkla.