Zakk Wylde: “Her Lady Gaga ve Justin Bieber Parçasını Taklit Ediyorum”

0
68

Black Label Society’nin yeni albümü Catacombs of the Black Vatican, 8 Nisan 2014 tarihinde piyasaya sürülecek. Dün Loudwire’da Zakk Wylde ile yapılmış bir röportaj yayınlandı. Röportajda albümde yer alacak olan ve single olarak yayınlanan My Dying Time parçasıyla ilgili bir soru soruldu. Bu soruda o parçanın çok muhteşem olduğundan bahsedildi ve grubun son yıllarda yayınladığı en “radyo dostu” parça olduğu vurgulandı. Buna karşılık olarak Zakk Wylde’dan gelen yanıt oldukça sıra dışı oldu:

Sen o parçanın radyo dostu olduğunu düşünüyorsan, albümün geri kalanı çıkana kadar bekle. Her Lady Gaga ve Justin Bieber parçasını taklit ediyorum ve belki onlardan birini kullanabilirim… İşin aslı, gruptaki diğer elemanlara “biz zirveye çıkıyoruz” diyorum. Peki zirvede ne var? Bilmiyorum. Fakat biz en tepeye gidiyoruz.

Bu cevaba karşılık Loudwire muhabirinin cevabı ise “neyse ki Avenged Sevenfold’u taklit etmiyorsunuz” olmuş, ahaha. Evet, Zakk Wylde bu ifadeler ile son dönemin popüler kültürüne güzel bir gönderme yapmış. Kendisine saygımız biraz daha arttı. Her neyse, aşağıdan albümün son single’ı olan My Dying Time’ı dinleyebilirsiniz. Unutmayın, albüm 8 Nisan’da piyasada olacak.

Not: Parça sanki Yavuz Çetin’in ölümsüz eseri “Yaşamak İstemem” parçasına benziyor gibi… Ne dersiniz?