2005 yılından bu yana Edremit’in Zeytinli beldesinde gerçekleşen Zeytinli Rock Festivali tekrar başlıyor. Festival, 29-30-31 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek. Festivalin organizatörlüğünü bu yıl Arpej Yapım üstlendi. Zeytinli Rock Festivali her yıl olduğu gibi bu yılda bir çok aktivite ile dinleyicilerin beğenisini toplayacak gibi.

Festivalde bir yandan konser alanında eğlenirken bir yandan da alternatif spor aktiviteleri ile eğlenebileceksiniz. Festival alanında bir de kamp alanı olacak. Dileyenler orada çadırını kurup konaklayabilecekler. Festivalin neredeyse en güzel yanı sahilin yanına yapılması. Festivalin gerçekleştiği alanda Altınkum sahili yer alıyor. Festivale katılan dinleyiciler sahilde keyif çıkartırken bir yandan da sahne alacak grupları takip edebilecekler. Üç gün sürecek festivalin bilet fiyatları ise şöyle:

– Günlük Giriş: 30 TL
– Kombine Giriş: 50 TL
– Kombine+Kamp: 60 TL

Festival hakkında daha fazla bilgi almak için Facebook sayfasına buyrun. Festival yetkilileri festivale katılacak grupları bir anket ile belirliyor. Ankete buradan katılabilirsiniz.