Anthrax, Spreading the Disease Albümünün 30. Yılına Özel Hazırlık Yapıyor

0
76

Ekim ayında Anthrax`ın Spreading the Disease albümünün 30. yıldönümü kutlanacak. Albümde Madhouse ve A.I.R. gibi klasikleşmiş şarkılar var. Examiner`a konuşan Benante, albümün 30. yılı için ne yaptığını anlattı:

Spreading the Disease`in 30. yıldönümü için neler yapabileceğimizi düşünüyoruz. İşin büyük bir kısmıyla ben ilgileniyorum. Bonus materyaller ve özel görüntülerden oluşan bir box set çıkarabiliriz.

Spreading the Disease`in ne zaman çıkacağı ile ilgili net konuşamam ama yeni albümle aynı zamanlarda çıkmayacak. İki albümün çıkış tarihini iyi ayarlamamız gerekiyor. Bizim şu anki planlarımız, yeni albümün 2016`da yayımlanacağı yönünde.

Benante, Anthrax`ın yeni kayıtlarıyla ilgili şunları söyledi:

Kaydı bitmiş çok şarkı var. Aralarından seçim zor. Şarkı seçimi vaktimizi alacak gibi. Albümün sound`u Anthrax`ı ifade ediyor. Heavy şarkılar kadar hızlı şarkılar da var. Son albümün kayıtlarından da esinlendiğimiz zamanlar oldu, iyi gidiyoruz.

Anthrax Hollywood`un önemli canlı müzik mekanlarından Sunset Strip`in son metal performansını 29 Temmuz`da gerçekleştirecek.