Anthrax ve Killswitch Engage`ten Game Of Thrones Detayları Geldi!

0
62

Anthrax ve Killswitch Engage`in Game Of Thrones`un yeni sezonu için müzik yaptıkları resmiyet kazandı. İki grubun hayranları gruplardan şarkı bekliyor. Yapılan parçaların hikayeleri ve genel çerçeveleri netlik kazanmaya başladı.

Anthrax dizi için eski materyallerini kullanıyor. Worship Music albümünde kullanılmayan parçalar tekrar gözden geçiriliyor. Scott Ian:

Yeni bir parça yapmak için zamanımız yoktu. Eski demolara dönmek iyi oldu. Son albüme koymadığımız kayıtlar var. Bunları tekrar tekrar dinliyoruz, eleme yapıyoruz. Game Of Thrones`a uygun bir sound çıkaracağız. Kullanacağımız sözlerse henüz tamamlanmadı. Şu an şarkının ritmi ve heyecanına odaklıyız.

Killswitch Engage ise yepyeni bir parça hazırlıyor. Grubun sözcüsü Jesse Leach`in açıklamaları şöyle:

Tamamen yeni parça üzerinde çalışıyoruz. Yeni bir heyecan, yeni bir macera diyebilirim. Bu işi kabul ettiğimiz zaman araştırma yapmaya giriştim. Dizinin içeriğine uygun bir şarkı yapmak lazım diye düşündüm. Şarkı sözleri diziyi anlatmalı. Bu yüzden bir hafta boyunca Game Of Thrones`un bütün sezonlarını izlemeye çalıştım. Bölümlerden anahtar kelime topladım. Bunları bir araya getirip söz oluşturacağız. Çalışma bittiğinde ortaya çıkacak şarkıyı ben de çok merak ediyorum.

Dizinin yeni sezonu Nisan`da yayına girecek. Dizinin başlamasıyla iki grubun yaptığı şarkıyı dinleyebileceğiz.