Black Sabbath Kariyerini Sonlandırıyor!

0
167

Black Sabbath`tan son bir albüm ve turne beklerken, Ozzfest tanıtım video`su şok etkisi yarattı. Tanıtım video`sunda Sharon Osbourne izleyiciyi karşılıyor. Sharon Osbourne festivali şöyle tanıtıyor:

Ozzfest bu sene 21 ve 22 Kasım`da Japonya`da olacak. Black Sabbath burada veda edecek. Festivalde 25. yılını kutlayan Korn da olacak. Bunu kaçıramazsınız.

2014 Eylül ayına geri dönecek olursak, Ozzy Osbourne 13 albümünün yapım aşamasında ve promosyonunda ne kadar çok eğlendiklerini söylemişti. Ozzy daha sonra; Bill Ward`ı da gruba tekrar alıp son bir albüm ve son bir konser turu düzenlemek istediklerini belirtmişti.

Ozzy 2014 Ekim ayında verdiği bir röportajda kariyeriyle ilgili planlarını anlatmıştı:

İşime solo olarak devam etmek istiyorum ama Black Sabbath ile ikisini aynı anda idare edemem. Black Sabbath ile son bir albüm yapacağım. Daha sonra son bir tura çıkarız. Tur bittikten sonra Black Sabbath daha sahne almayacak, bitireceğiz. Black Sabbath`ı bitirdikten sonra solo albümümü çıkaracağım.

Black Sabbath`tan son bir albüm beklerken Ozzfest tanıtım video`su her şeyi altüst etti. Grup tarafından yayınlanan single, demo vs. olmadığı için Black Sabbath`ın albüm planlarının suya düştüğünü söyleyenler var. Ozzfest tarihi yaklaştıkça detaylar daha da belirginleşecektir.