Bogner Ecstasy Red Overdrive

0
122

Eğer elimde bir form olsaydı ve Ecstasy Red için bir puanlama yapmam gerekseydi, vereceğim puan kesinlikle 5 üzerinden 5 olurdu! Dr. Barlo’nun geliştirdiği Bogner’in kırmızı overdrive pedalı, harika rock sound’ları almanız için biçilmiş kaftan. Ben blues çalıyorum ve daha az gain’li bir pedala ihtiyacım var ya da ben metal yapıyorum o yüzden daha da gain’li bir pedala ihtiyacım var derseniz, o zaman da imdadınıza Bogner’in mavi ve siyah modelleri koşuyor.

Ecstasy Red çok özellikli bir pedal. Alışılagelmiş ayar butonlarının yanında, bir sıra daha farklı özellik ve switch sunuyor bizlere. Bu da istediğimiz sound’u daha kolay yakalayabilmemizi sağlıyor ve sound seçeneklerimizi çoğaltıyor.

Bogner Ecstasy Red Overdrive

En sevdiğim özelliklerinden biri ise, overdrive pedalı olmasının yanı sıra, kendi içinde booster de barındırması. Böylece bizi booster için bir başka pedal almaktan kurtarmış oluyor. Üstelik booster özelliği için ayrıca volume ve gain ayarı yapabilmemiz, kendimizi tutamayıp ”e daha n’olsun ulan!” dememize sebebiyet veriyor.

Videomuzda ses örneklerine ve daha detaylı bir incelemeye yer verdim. Dilerseniz videodan devam edebiliriz. 🙂 Her hafta eklenen yeni incelemeler için kanalı takip etmeyi ve Türk Gitar’ın Facebook sayfasını beğenmeyi unutmayın. 🙂