Chris Broderick ve Shawn Drover Gruplarının İsmini Açıkladı

0
79

Chris Broderick ve Shawn Drover`ın kurduğu grubun ismi Act of Defiance. Vokalde Henry Derek, bas gitarda Matt Bachard var. Ayrıca, Act of Defiance Metal Blade Records (plak şirketi) ile anlaştı.

Grup albüm kayıtlarını yapmaya devam ediyor. Prodüktör olarak Zeuss ile çalışıyorlar. Zeuss; Rob Zombie, Shadows Fall ve Hatebreed ile çalışmış bir prodüktör. Grubun sound`u merak edildiği için Throwback isimli parçanın kısa bir bölümü yayınlandı.

Broderick`in düşünceleri şöyle:

Act of Defiance`ı tüm dünyaya duyurmak heyecan verici. Shawn, Şubat`ın ilk haftasında davul kayıtlarını bitirdi. Performansı ve davul tonları inanılmaz. Ben de gitar kayıtlarını yapmaya başladım. Henry ve Matt de stüdyoda üstlerine düşen görevi yerine getiriyor. Kayıtların hepsi bittiğinde, mix ve mastering işlemlerini Zeuss`a devredeceğiz.

Metal Blade Records ile anlaşmak onur verici. Ban kalırsa metal yapan gruplar için en iyi şirket. Anlaştıkları gruplara sadık ve problemlerini çözmeye çalışıyorlar.

Shawn Drover:

Chris, Matt ve Henry ile yüzde yüz saf heavy metal yapmak için toplandık. Bunu gerçekten istiyoruz. Müziğimizden taviz vermeden, elimizden gelenin en iyisini vermeye çalışıyoruz. Metal Blade de bizim vizyonumuza sahip olduğu için mutluyum.