Karaoke Gecesi, Ladies Night ve Happy Hour gibi yenilikleriyle her gün, her saat farklı heyecanlar yaratmaya devam eden Hard Rock Cafe Istanbul’un canlı müzik sahnesi de hiç boş kalmıyor. 

Sahnesinde her hafta Perşembe akşamları farklı şarkıcı ve gruplara yer veren mekanda geçtiğimiz günlerde AC/DC’nin yeni albümü ‘Rock or Bust’ lansmanı gerçekleştirildi. Geceye özel olarak sahne alan 4×4 grubu geniş playlisti ile dinleyicilere rock dolu bir konser yaşattı. 

Deden Hard Rock Cafe Istanbul’a Konuk olacak

Farklı müzik kanallarından beslenen, 90’lı yıllar müziğine tam doymuş 4 adamın bir araya gelmesiyle oluşan grup ‘Deden’, başta Pearl Jam, Alice in Chains ve Stone Temple Pilots gibi grupların coverlarını yaparken, daha sonra Türkçe besteleri ile Nisan 2013’te ilk albümlerini çıkardılar. Albüm ile aynı adı taşıyan çıkış parçası ‘Güneye Falan Git’ ile grup, oldukça kısa bir zaman içinde grunge, garage ve alternative rock severlerin ilgi odağı oldu. 

Bir taraftan ikinci albüm çalışmalarına devam eden, öte yandan konserlerde seyircisiyle buluşmaya devam eden Deden’i 11 Aralık akşamı 22:00’da Hard Rock Cafe Istanbul’da dinleyebilirsiniz.