Önümüzdeki dönemde albüm çalışmalarına başlayacak olan Ankaralı heavy metal grubu Demonstrative, yeni video klibini yayınladı. Grup üyelerinin yaşları oldukça genç olmasına karşın çok müthiş bir parça ortaya çıkartmışlar. Video klibi ve parçayı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Demonstrative’i Tanıyalım

Demonstrative heavy metal grubu 2011 yılında Arca Karakan(Ritim gitar) ve Yağız Koray Demirtaş(Bateri) tarafından Ankara’da kurulmuştur. Çok sayıda eleman değiştirdikten sonra şu anki iddialı kadroyu bir araya topladık. Uğurcan Özeroğlu (vokal), Toygan Tatlısu (brutal vokal ve klavye), Erim Çelik(Solo gitar), Arca Karakan (ritim gitar), Ege Demirdüzen (bas gitar), Yağız Koray Demirtaş (davul).

Uzun süren bir cover geçmişimizden sonra beste yapma fikrine ortakça karar verdik ve hızla çalışmalara başladık. Verilen emekler sonucunda “Never Give Up” tamamlandı ve kayıt için stüdyoya girdik. Bol zaman ve bol emek harcanan kayıdın son bulması ile birlikte klip çekme kararı aldık ve çekimler konusunda Güvenç Selekman ile anlaştık. Böylece binlerce hayalin umut noktası olan ilk parçamız “Never Give Up”ı huzurunuza sunduk. İlerleyen zamanlarda single ve albüm çalışmalarına başlayacağız. Metalin gerçek değerine ulaşması için tüm müzik severlerden sonsuz desteklerini bekliyoruz.