Black Sabbath`ta iki farklı dönemde vokalist olarak kadroda yer alan ve 7 albümde vokalistlik yapan Tony Martin, grup ile tekrar yeni materyaller üretebileceğini açıkladı. Bu yıl veda turnesine çıkıp müziği bırakacak olan grupta ne gibi bir materyal üretimi olabileceği konusuna değinmeyen Martin şunları söyledi:

Ne güzel bir gündü. Cozy Powell’ın anısına düzenlenen bir etkinlikte Brian May, Neil Murray ve Tony Iommi ile birlikteydik. Ve sürpriz bir şekilde Tony bana karşı çok sıcak kanlıydı. Bu onunla geçtiğimiz 15 yıl içindeki ilk sohbetimizdi. Onunla yakın gelecekte tekrar çalışabileceğimiz konusunda uzlaştık.

Bu yıl ile birlikte Black Sabbath’ın müziği tamamen bırakacağını biliyoruz. Tony Iommi ve diğer üyelerin ise müziği bırakmak ile ilgili herhangi bir söylemleri olmadı. Bu açıklama bize şunu gösteriyor: Black Sabbath bittikten sonra Tony Iommi ve diğer üyeler bireysel olarak müziğe devam edebilir. Hatta Tony Iommi’nin bu konuda mutlaka bir şeyler yapacağını söylemek mümkün. Vokalist olarak da Tony Martin’i görebiliriz.