Ghost, Papa Emeritus`a sahip olabilir fakat, gerçek Papa`nın güçleri daha büyük. Papa`nın, Ghost`un Philadelphia konseri tarihinde (26 Eylül) bir ziyareti olacak. Ghost konseri nedeniyle bölgenin kalabalık ve kontrol edilemez olacağı tahmin ediliyor. Bu yüzden Papa`nın güvenliği için konser 3 gün ertelendi.

Papa`nın Philadelphia ziyareti sadece Ghost`u etkilemedi. Kentin bazı köprüleri ve otoyolları Papa`nın gelişi nedeniyle geçici bir süreliğine kapatılacak. Ghost konserini ayarlayan Sean Agnew bu konu hakkında şunları söyledi:

Ghost`un konseri ihtişamlı olacaktı. Grup çok yaratıcı ve güzel fikirler sundular. Philadelphia Ghost için önemli bir yer. Burada büyük hayranları var fakat Frankie`nin de yakın tarihlerde burada olacak olması işleri değiştirdi. Biz konser için ısrarcı olduk ama bir şeyi değiştiremedik. Papa`nın isteğine boyun eğmek zorundayız.

Ghost`un Philadelphia konserine büyük bir ilgi var. Grubu bekleyen herkes bu haber karşısında şok oldu. Philadelphia 3 günlük gecikmenin ardından Ghost`a kavuşacak. Sosyal medyada iki papanın aynı sahneyi paylaşması gibi espriler dönüyor.