Son zamanlarda basını meşgul eden Ghost, bu sefer yeni video klibiyle karşımızda. Klibin yönetmenliğini Roboshobo (Robert Schober) yaptı. Roboshobo, Metallica, Alice in Chains, Mastodon ve Green Day ile çalışmış bir yönetmen. Cirice, Ghost`un 21 Ağustos`ta yayımlanacak Meliora adlı albümünün üçüncü şarkısı.

Ghost 3 Haziran`da İsveç`te bir konser verdi. Bu konserde yeni albümden bazı şarkılar ilk kez canlı çalındı. Papa Emeritus II, görevini kendisinden 3 ay daha genç olan kardeşi Papa Emeritus III`e devretti.

Cirice`nin klibi müzik çevreleri tarafından beğenilerek izleniyor. Klipte bir kız annesiyle birlikte okulun yetenek yarışmasına gidiyor. Etkinlikte öğrenciler performans sergiliyor ve gelenleri eğlendiriyorlar. Ancak başroldeki kızı eğlendiren, güldüren bir performans bulunmuyor. Etkinlikte Ghost`u temsil eden genç bir grup sahneye çıkıyor. Başroldeki kız, bu grubu görünce yüzündeki ifade değişiyor, dikkatini onlara veriyor. Yavaş yavaş şarkının gücü tüm salonu etkisi altına almaya başlıyor ve olaylar gelişiyor.