Guns N` Roses`ın kadrosunu şu an Axl Rose, Slash ve Duff McKagan oluşturuyor. Dizzy Reed, Frank Ferrer, Richard Fortus ve Chris Pitman bu üçlüye katılabilecek isimler. Fakat, grubun hayranlarının gönlünden Appetite for Destruction kadrosunun yeniden bir araya gelmesi geçiyor.

1986 ve 1991 yılları arasında grubun menajerliğini yapan Alan Niven, Kym Gibbs`e Izzy Stradlin ile ilgili bilgiler verdi:

Izzy kendini güvende hissetmeden bir projeye adım atmaz. Şimdi eminim uzaktan neler olduğunu izliyordur. Rol yapmayı sevmediği için içi dışı bir insandır diyebilirim. Geçen sene Guns N` Roses için birkaç şarkı yazdığını biliyorum. Onlar kendi aralarında bu konuları konuşacaklardır.

Alan Niven`ın “geçen sene şarkı yazdığını biliyorum” cümlesini biraz açmakta fayda var. Izzy ve Duff 2015`in mart ayında stüdyoya girdi ve kayıtlar yaptılar. Duff`ın reunion kadrosunda olması, Izzy`nin de kadroya alınmasını kolaylaştırabilir. 

Bunun yanı sıra, Duff`ın eşi Susan Holmes, Stradlin`in dönüşü için “Asla asla deme. Izzy yoksa üzücü olur” yorumunu yaptı.

Guns N` Roses Coachella`da konser verecek ve tüm biletler satıldı. Şimdi grubun hayranları açıklanacak diğer isimleri bekliyor.