Guns N` Roses`ın orjinal üyelerinden Izzy Stradlin, bu yıl gerçekleşen birleşmenin dışında kaldı. Izzy`i tekrar Guns N` Roses ile görmek isteyenlerden Caroline Compos “Izzy Nerede?” yazan bir pankart hazırladı ve konsere gitti. Tepkisini böyle gösteren Caroline başına geleceklerden habersizdi.

Facebook`ta detaylı bir yazı yayımlayan Guns N` Roses hayranı yaşananları şöyle anlattı:

Guns N` Roses`ın orjinal üyelerinden Izzy Stradlin, bu sene diğer orjinal üyelerle sahneye çıkmıyor. Steven Adler birleşme aşamasında yoktu ancak o da artık konserlere çıkmaya başladı. Hazırladığım pankartı Axl gördü ve “güzel soru” dedi.Böyle bir pankart gördüğüne memnun olmuş gibiydi. Diğer seyirciler rahatsız olmasın diye ara ara pankartı kaldırmaya devam ettim.

10-15 dakika sonra November Rain çalınmaya başladı. Guns N` Roses ekibinden olduğunu söyleyen kişi yanında güvenliklerle beraber yanımıza geldi. “Pankartı açan kim, Izzy yazılı pankart nerede?” diye sordu. Ne olduğunu anlayamadık ve ses çıkarmadık. Siyah tişörtlü, kot pantolonlu güvenlik elini omzuma attı, “Sen mi açtın, pankartı bana vermelisin” dedi. “Neden, sen kimsin” diye karşılık verdim. “Grupla beraberim ve onun ortadan kalkmasını istediler” dedi. Sonra sözümü hep kestiler. Pankartı en sonunda vermek durumunda kaldım.

Caroline`ın başına gelenler basının ilgisini çekti ve Guns N` Roses`dan bilgi alındı. Grubun temsilcisi Ultimate Guitar`a şunları söyledi: Guns N` Roses hiçbir zaman böyle bir istekte bulunmadı, bulunmaz. Izzy aileden biri.

Gruptan gelen açıklamayı okuyan Caroline, Facebook gönderisini düzenleyerek devam etti:

Grubun açıklamasını gördüm ve benim pankartım ile ilgili bir sorunları yokmuş. Benimle konuşan adamın adı Fernando Lebeis`miş. Google`dan baktım ve hemen tanıdım. Yaşananlardan dolayı bir hayran olarak son derece üzgünüm. Anlattıklarım yalan değil. Yalan söylemek için nedenim yok.

Büyük ses getiren bu olay sonrası, Izzy`nin bir sürpriz yapıp Guns N` Roses ile birkaç konsere çıkması bekleniyor.