Megadeth Yeni Davulcusunu Açıkladı!

0
12

Megadeth`in yeni albümü Dystopia`da davul kayıtlarını yapan Chris Adler, Lamb of God`ın üyesi olduğu için Megadeth`ten ayrılmıştı. Adler gitmeden önce, Megadeth`in davulcusu olabilecek isimleri Mustaine`e öneri olarak söylemiş ve böylece Dirk Verbeuren gruba katılmıştı. Megadeth`in resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre grubun kalıcı yeni davulcusu Dirk Verbeuren oldu.

Mustaine, Adler ve Verbeuren ile ilgili şunları söylüyor:

Chris Adler`in verdiği katkıları önümüzdeki yıllarda da hissedeceğiz. Megadeth`ten ayrılırken Dirk Verbeuren`i önermeseydi onunla çalışamazdık. Adler`e teşekkür ediyorum ve Dirk`e hoş geldin diyorum.

Verbeuren`in düşünceleri ise şöyle:

Dave, David ve Kiko`ya beni sıcak karşılamalarından dolayı minnettarım. Harika müzik yapmak için burada olmak çok güzel. Chris Adler`e de beni Megadeth ile tanıştırdığı için teşekkür ederim. Hayranların da teşvik ve desteklerini unutamam.

Chris Adler`in açıklamaları şöyle oldu:

En sevdiğim grubun geçici de olsa bir parçası olmak onur vericiydi. Megadeth`te harika zamanlar geçirdim. Kayıtlar, konserler, arkadaşlıklar inanılmazdı. Megadeth`in kalıcı bir davulcuya ihtiyacı vardı. Aynı anda iki yerde bulunamazdım. Lamb of God`ın bir üyesiyim ve bu yolda ilerliyorum. Çocukken Megadeth albümlerini dinlediğim günleri hatırladım. Onların en büyük hayranıydım ve hayranlığım devam edecek.

Megadeth bugün (15 Temmuz) Macaristan`da konser verecek. Slovakya ve Çek Cumhuriyeti Avrupa turnesinin son durakları.