Son günlerde gündemi en çok meşgul eden konularda biri Guns N` Roses`ın eski kadrosuyla yeniden müziğe geri dönüş yapacağına ilişkin haberler… Geçtiğimiz günlerde yeni bir açıklama daha geldi. Star Tribune’e konuşan Tommy Stinson, grubun şu anki durumu ile ilgili şu bilgiyi verdi:

Açıkçası şu anda neler olup bittiği ile ilgili hiçbir fikrim yok. İşi bırakmadım, çekip gitmedim. Vegas’ta bir şekilde ayrıldık.

Stinson’ın grupla son konseri Nisan 2014’te Vegas’ta gerçekleşmişti. Gruptaki günleri hakkında konuşan Stinson, Axl’ın ona karşı her zaman iyi olduğunu ve yaptıkları işin harika olduğunu söyledi.

Yaptıkları işin kolay olmadığını da söyleyen Stinson, eğer şu anki kadro tarafından bir çağrı almış olsaydı bunu da seve seve değerlendireceğini belirtti. 

Geçtiğimiz günlerde DJ Ashba ve Ron ‘Bumblefoot’ Thal kendi solo çalışmaları için ayrılmış ve Slash’in de Axl Rose ile barıştığı haberleri medyaya yansımıştı. Eğer şu anki kadro gerçekten dağıldıysa, klasik Guns’N Roses kadrosu yeniden birleşebilir.