Hard Rock Cafe Istanbul Radyosu Yayında!

0
128

Dünyanın en ünlü restoran zincirlerinden Hard Rock Cafe ve Karnaval Media Group işbirliği ile hayata geçen Hard Rock Cafe Istanbul radyosu yayın hayatına başladı. Karnaval Media Group çatısı altındaki 22. radyo olarak yerini alan Hard Rock Cafe Istanbul, Karnaval web sitesi ve Karnaval Radyo uygulaması üzerinden dinlenebiliyor. 62 ülkede faaliyet gösteren Hard Rock Cafe’nin ilk radyosu olan Hard Rock Cafe Istanbul, bu yeni tematik radyoyla dinleyicilerine Türkiye’deki en iyi ve  gerçek rock müzik yayınını vadediyor. 

Hard Rock Cafe Istanbul yayın akışında 1965 senesi Beatles kayıtlarından günümüze, Guns N’Roses, Jimmy Hendrix, Pearl Jam, Arctic Monkeys gibi rock müziğin her nesle hitap eden isimleri yer alıyor. Rock’n Roll’un klasik rock, alternatif rock, grunge, indie gibi tüm türleri ile dinleyicilerine ulaşan Hard Rock Cafe Istanbul, “Gerçek rock çalıyoruz!” diyor. Bu yeni radyo rock müzik sevenleri 70’lerden günümüze geniş rock müzik yelpazesinden özenle seçilmiş şarkı listeleri ve özel programlar ile buluşturuyor. 

Hard Rock Cafe Istanbul’un bir online radyosu olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz! Hard Rock Cafe’nin dünyadaki ilk radyosu olarak, rock müzik sevenlere uluslararası rock müziğin yanı sıra Türkiye’nin efsane rock müzisyenlerinin sevilen parçalarını da sunuyoruz. Dünyanın her yerinden herkese ulaşabileceğimiz, mobil dinleme olanağı da sağlayan bu online radyoyu Karnaval Media Group işbirliği ile kurmuş olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Hard Rock Cafe Istanbul hayranları sadece müzik dinlemekle kalmayacak; tüm etkinliklerimiz ve yeniliklerimizden de haberdar olabilecekler.. Hard Rock Cafe Istanbul’u dinlemeye devam edin.

– Hard Rock Cafe Istanbul Satış ve Pazarlama Müdürü Cristina Lopes

Hard Rock Cafe ve Istanbul şubesi ile işbirliği içinde olmaktan gurur duyuyor ve Karnaval’ın yeni radyosu Hard Rock Cafe Istanbul’u dinleyicilerimizle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. Karnaval’ın Borusan, Virgin Radio ve şimdi de Hard Rock Cafe gibi alanında lider markalar ile gerçekleştirdiği işbirlikleri gurur verici. Hard Rock markası, Rock’n Roll ruhunu dünyadaki tüm markalardan daha iyi hissettiriyor.

– Karnaval Media Group CEO’su Ali Abhary