Slayer fanları Gary Holt`u grubun bir parçası olarak kabul etti ancak ortada resmi bir sözleşme bulunmuyor. Kerry King OC Weekly ile yaptığı röportajda, Gary Holt`a teklif yapacaklarını söyledi.

Gary Holt, 2011`den beri Slayer ile sahneye çıkıyor. Jeff Hanneman hayattayken O`nunla birlikte aynı sahneyi paylaşmıştı. Jeff`in ölümünden sonra, Gary Holt sözleşmesi olmamasına rağmen grup üyeleriyle anlaştığı için çalmaya devam etmişti. Kerry King röportajında şunları söyledi:

Gary, şu an iki grupla çalışıyor. Bu çok zor iş çünkü takvimlerin çakışmamasına dikkat etmek gerek. Eğer Gary Slayer`da kalmak istiyorsa O`na teklif yapacağız. Slayer ile devam etmek istemezse anlayışla karşılarız. Exodus`dan ayrıl bizle çal gibi bir şey asla söylemeyeceğiz.

Repentless`ın kayıtlarında iyi bir uyum sağladığımızı düşünüyorum. Bir albüm daha kaydedecek olursak, Gary`nin stüdyoda olmasını isterim. Hayranların da Gary ile arasının iyi olduğunu biliyorum. Anlaşma sağlarsak iki taraf için de güzel olur.

Repentless 11 Eylül`de piyasaya sürülecek. Ön siparişler için buraya tıklayabilirsiniz. Slayer, Rockstar Energy Drink Mayhem Festival`de headliner olarak konserlerine devam ediyor.