Lamb Of God Vokalistinin Penisi Haşlandı

0
127

Randy Blythe rock-metal medyasını ayağa kaldıran bir olay yaşadı. Başının dertten kurtulmamasıyla tanınan Lamb Of God vokalisti Instagram profilinden paylaştığı fotoğrafın altına şunları yazdı:

Öncelikle anlatacağım şeyin bu fotoğrafla hiçbir alakası yok, ancak bir fotoğraf koymam gerekiyordu, ben de EYEHATEGOD’ın bu fotoğrafını koydum, yeni albümleri “Take As Needed For Pain” yakın zamanda çıktı.

Güneş batıyordu ve harika bir akşamdı, sörften dönüyordum, altımda mayom vardı ve markete doğru kamyonetimle yol alıyordum. Arabada hoş bir piyano müziği çalıyordu ve bir yerden sağa döndüğüm sırada o şansız hatayı yaptım ve içmekte olduğum kaynar haldeki çok sıcak kahveyi, sadece mayo tarafından kapatılan bacaklarımın arasına koydum. Şarkıya eşlik ederek arabayı döndürürken bir anda kasıklarımda inanılmaz bir acı hissettim. Kahvenin kapağı açılmıştı ve kafeinli bu sıvı haldeki ateş penisimin üstüne dökülmüştü. Bir an kamyonetin kontrolünü kaybettim, karşı şeride geçtim, karşıdan gelen bir başka kamyoneti sıyırıp yana çekip durdum. Acıdan adeta kusacak gibiydim ve sonra kendime gelip hemen evimin yolunu tuttum. Yapmam gerekeni biliyordum. Onu buza sokacaktım.

Genelde penisimle muhabbet etmem, bir lakabı da yoktur, ancak her an yanımda olan bu sadık dostuma cesaretlendirici bir şeyler söylemem gereken bir zaman varsa, işte o zaman bu zamandı. Arabayla eve doğru ilerlerken ağzımdan çıkanlar şunlardı: “AMAN TANRIM, AHBAP… AMAN TANRIM, O KADAR ACIYOR Kİ… DAYAN DOSTUM, DAYAN, AMAN TANRIM. BAŞARACAĞIZ, ÜMİTSİZLİĞE KAPILMA, TANRIM, DAYAN DOSTUM…”

Eve varınca bir süre buzlu suda bekledi. İyileşecek, inanıyorum. İsteyen gülebilir, anlattığım herkes güldü. Karım dâhil.

Blythe bu olayın ardından bugün bu açıklamayı yaptı:

Böyle bir şey yazacağımı hiç zannetmezdim ama, penisimin durumuna dair biraz bilgi vereyim. %100 iyileşmiş durumda ve tüm işlevini yerine getiriyor.

Metal basınının, metal dünyasında meydana gelen bu herkesçe bilinmesi gereken çok önemli olayı duyması, sanırım bir hafta falan sürdü. Ben bunu sadece insanlar gülsün diye yazmıştım, ancak her şeyden bir haber değeri çıkarılabiliyor. Sadece penisime kahve döktüm, eminim her gün birilerinin başına geliyordur. Şimdi insanlar bana “Nasıl oldun?”, “İyi misin?”, “Kaptan için çok üzgünüm dostum” gibi mesajlar atıyorlar.

Her ne kadar penisimin mutluluğuna dair bu bir anda ortaya çıkan ilgi ve alaka beni mesut etse de (gözlerimi yaşartıyor, cidden), olay sadece bir kahve dökülmesi; birinin bir baltayla onu kesmeye çalışmışlığı, veya penisimin bir anda kalkülüs çözme becerisi edinmişliği falan yok. Bak bu olsaydı haber değeri olurdu işte.

Her neyse, konu penisler olunca, hayattaki diğer her şey gibi; bizi öldürmeyen bizi güçlendirir.

Olayla ilgili Instagram paylaşımı: