Gündemde Led Zeppelin’in birleşmesi ihtimali yer aldığından beri Robert Plant ve Jimmy Page’in arası bir hayli gerilmişti. Jimmy Page, Led Zeppelin’in eski günlerine dönmesini istediğini ancak grubun birleşmesine engel olanın Robert Plant olduğunu yaptığı röportajlarda dile getirmişti. İkilinin atışmaları hala devam etmekte, son olarak Jimmy Page, Robert Plant hakkında sorulan soruları cevapladı.

Jimmy Page, Associated Press ile yaptığı röportajda Robert Plant ile birlikte tekrardan müziğe dönme ihtimalinin olup olmadığı sorulduğunda ise şöyle cevapladı:

Robert eski grup üyeleriyle birlikte müzik yapmaktansa kendi başına müzik yapmaya hevesli. Bu çok açık görünüyor çünkü ben bu projeyle uğraşırken o bu projelerle gelip gidiyordu, O2 ve Celebration Day hariç. Bu doğru çünkü böyle. Sorun değil çünkü güzel bazı fikirlerim var.

Stüdyoya tekrar dönme ihtimali sorulduğunda ise:

Elimde olan materyalleri kaydetmedim çünkü albümlerin ıvırı zıvırından dolayı tertibatım yoktu. Gelecek sene bu yeni materyalleri çalmak istiyorum.

Grubun tekrardan birleşme ihtimali çok düşük gözüküyor. Grup bu gerginlikte birleşse bile ne kadar devam edebileceği de ayrı bir merak konusu.