Reddit’in dün konuklarından biri Lars Ulrich’ti. Yaklaşık 1 saat boyunca fanları tarafından kendisine gönderilen soruları cevaplayan Ulrich, birbirinden ilginç cevaplara imza attı.

Kendisine sorulan en can alıcı soru ise hiç kuşkusuz “geçen onca yılın ardından, Dave Mustaine ile ilgili düşüncelerin neler?” sorusu oldu. Lars’ın bu soruya cevabı şekilde oldu:

“Değişen bir şey yok. Ona bir müzisyen olarak saygım var ve kendisini bir kardeş gibi ve Metallica’nın bir parçası olarak sevmeye devam edeceğim”.

Bildiğiniz üzere Some Kind Of Monster belgeselinde Dave ile Lars’ın yüzleşmesinde pek sıcak bir görüntü ortaya çıkmamıştı. Fakat ilerleyen dönemde Megadeth ile Metallica’nın yakınlaşması ve Dave’in Metallica ile sahne almasına kadar uzanan bir takım olaylardan sonra Dave ile Metallica’nın arası iyiden iyiye ısınmıştı.

Reddit’te sorulan bir diğer Megadeth tabanlı soru ise Lars’ın en sevdiği Megadeth parçasının sorulması oldu. Buna yanıt ise My Lost Words oldu. Tüm cevaplara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.