Birleşik Krallık’ta gerçekleşecek Sonisphere Festivali’nde iki büyük grup sahne alacak: Iron Maiden ve Metallica. Hangisinin daha iyi olduğu tartışmaları alevlenirken, Metallica’nın davulcusu Lars Ulrich’ten cevap geldi.

Iron Maiden’ın vokalisti Bruce Dickinson’ın, başının derde gireceğini bildiği halde Iron Maiden’ın Metallica’dan daha iyi olduğunu söylemesine rağmen Lars Ulrich, verdiği son röportajda Maiden’a “En İyi” yakıştırmasının biraz zor olduğunu söyler gibiydi.

Bunu asla tartışmayacağım. Ne derse desin her zaman Bruce Dickinson’ı onaylayacağım. Bu eğlencenin bir parçası. Bastır IRON MAIDEN!

Metallica, Bruce Dickinson gibi Sonisphere’a uçan kaçan şovlar ekleyecek olmasa da hayranlar üzerindeki enerjiyi yüksek tutacak bir yol bulacaktır. Bu haftanın başlarında, Finlandiya’da gerçekleşen Sonisphere Festivali’nde ilk defa The Frayed Ends of Sanity’i çalmaları gibi.

Lars Ulrich’in bu sözleri Iron Maiden cephesinde ne tepki yaratacak merak konusu ancak Bruce Dickinson’dan cevabın gecikeceğini düşünmüyoruz.