27 Şubat’ta raflarda yerini alan Lamb Of God belgeseli, Türkiye’de ve bazı ülkelerde satışa çıkmadı. Belgeseli izleyemeyenler Lamb Of God’a tweet atarak, mail göndererek belgeselin internette yayınlanmasını istediler. Lamb Of God kendisine gönderilen mesajları dikkate aldı ve 3 Haziran’da Vimeo üzerinden belgeseli yayına koyacak. 

Belgesel ismini, Lamb Of God’ın 2003’te çıkardığı albümünden alıyor. Belgeselde Lamb Of God’ın dünya turundaki görüntüleri yer alıyor. Ayrıca vokalist Randy Blythe’ın Çek Cumhuriyeti’nde adam öldürme suçundan tutuklanmasının perde arkası olayları da belgesele konu oldu. Tutuklanma kararından sonra Lamb Of God hayranlarının birbirine kenetlenmesi, Randy’e sahip çıkmaları anlatılıyor. 

3 Haziran’da izlemeye açılacak belgesel 1 ay boyunca yayında kalacak. Belgeseli izlemek için 2 seçenek var: Kiralayıp izleme ve satın alıp izleme. Kira için fiyat $7, satın alma fiyatı $13. Eğer belgeseli satın alırsanız, belgeseli bilgisayara indirebiliyorsunuz. Kiralayıp izlemek isterseniz 1 ay boyunca istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. 

Belgeselin yayın sayfası: Vimeo