Metallica Konseri Öncesi Önemli Uyarı!

0
131

13 Temmuz 2014 tarihinde İTÜ Stadyumu’nda yapılacak olan Metallica konseri öncesi, etkinliğin bilet satışını üstlenen Biletix firması tarafından bir uyarı mesajı yayınlandı. Mesajda konserin yapılacağı mekanın gişelerinden bilet teslimatının yapılmayacağı bildirildi. Bu bağlamda konser öncesinde herhangi bir Biletix şubesine giderek biletinizi almanız gerekecek. Eğer biletinizi almadan mekana giderseniz, orada bilet ile ilgili herhangi bir teslimat yapılmayacak.

13 Temmuz 2014 Pazar günü İTÜ Stadyumu’nda gerçekleşmesi planlanan METALLICA konseri için almış olduğunuz biletleri konser günü de dahil olmak üzere Biletix Perakende Satış Noktalarından teslim almanızı tavsiye ederiz.

Konser günü mekan gişesinden bilet teslimatı yapılmayacaktır.

Biletix Perakende Satış Noktaları adres ve çalışma saatlerine www.biletix.com web sitesinden satış kanalları kısmından ulaşabilirsiniz.

İyi seyirler dileriz,
Biletix Müşteri Hizmetleri

Bu arada geçtiğimiz günlerde Pozitif Live tarafından başvurularının alınmaya başlandığı Meet and Greet için çekiliş sonuçları bugün açıklanacak. Sonuçları bu akşam sitemizde bulabileceksiniz.