Guns N` Roses`ın efsane kadrosunun yeniden bir araya gelmesini uzun yıllardır hepimiz büyük bir umutla beklemekteyiz. Slash`in açık kapı bırakan açıklamaları halen akıllarda. Bugün ortaya atılan bir söylenti, Guns N` Roses’ın yeniden birleşmesinin çok kısa bir süre içinde gerçekleşeceği yönünde.

Melbourne`de yerel organizasyonlar konusunda hatrı sayılır bir yeri bulunan James Young, bir radyo programına katılarak Guns N’ Roses’ın efsane kadrosunun çok yakında geri döneceğini açıkladı. Gelecek yıl düzenlenecek olan Soundwave Festivali’nin headliner’ı olarak Guns N’ Roses’ın sahne alacağını belirten Young, grubun 1987’deki efsane kadro ile performans sergileyeceğini söyledi.

1987 yılında piyasaya sürülen Appetite for Destruction albümünde Steven Adler, Izzy Stradlin, Duff McKagen, Slash ve Axl Rose yer almıştı. Bu yılın başında Slash’in Axl Rose’a doğum günü tweet’i atması, aradaki buzların tamamen eridiğinin bir göstergesi olarak nitelendirilmişti. 

Guns N’ Roses fanlarını sevinçten havalara uçuran bu haberin çok yakında netleşmesini ümit ediyoruz. Bekleyip göreceğiz.