Noel Gallagher`dan İlginç Açıklama: “Paraya İhtiyacım Olduğunda Oasis Birleşecek”

0
57

Noel ve Liam Gallagher kardeşlerin öncülüğünü yaptığı Oasis, 1991 yılında kurulmuş ve rock dünyasının yakın geçmişine derin izler bırakmış bir grup. 2009 yılında gerçekleşen olaylı dağılışın ardından bir türlü yeniden bir araya gelemeyen grup, her yıl yeni bir birleşme dedikodusu ile anılıyor. Son olarak Noel Gallagher konuyla ilgili La Nacion isimli yayına konuşta ve şunları söyledi:

Sanıyorum ki fanlar çok ciddi şekilde birleşmemizi istiyor. Fakat ben bunu önemsemiyorum. 20 yıl boyunca Oasis’te yer aldım, her şeyi yaptık ve misyonumuzu tamamladık; eğer tekrar bir araya gelirsek bu para için olacaktır. Ve bunda yanlış bir şey yok, parayı çok seviyorum ama şu an paraya ihtiyacım yok. Ne zaman paraya ihtiyacım olursa -emin ol, eninde sonunda olacaktır-, o zaman yeniden birleşeceğiz.

Gerçekten çok açık sözlü ve açıklayıcı bir açıklama olmuş. Guns n’ Roses’ın geçtiğimiz günlerde birleşmesinin arkasında yatan temel konunun para olduğu konuşuluyordu. Oasis için de olası bir birleşmede benzer tartışmalar oluşabilirdi. Neyse ki Noel Gallagher bu konuya şimdiden noktayı koydu ve para için birleşeceklerini söylemiş oldu. Helal olsun.