CNNTürk`ün en çok izlenen programların Burada Laf Çok`un konukları arasında Cahit Berkay ve Ogün Sanlısoy vardı. Bildiğiniz üzere ikili Yavuzfest`te sahne alacak. Festival öncesi Mesut Yar, müzisyenleri konuk olarak aldı ve hoş bir söyleşi yapıldı.

Film müziklerinden başlayan sohbet Yavuz Çetin`e geldi. Cahit Berkay Yavuz Çetin`in kişiliğinden ve slide tekniğinden bahsetti. Ogün Sanlısoy`un anlattıkları şöyle:

Yavuz ile Bodrum`da tanıştık. O dönemde Bodrum`un barlarında çeşitli isimler sahne alırdı. Teoman bir yerde çıkar, Yavuz bir yerde çıkardı. Yavuz`u ilk gördüğümde farklı bir havası var demiştim. Yavuz`un arkadaş çevresi olarak bizler onu hiç kıskanmadık. Çünkü bilirdik ki Yavuz bizden çok farklı bir kişiliğe ve yeteneğe sahip. İnce ruhlu biriydi. Yavuz`un kimseye sesini yükselttiğine şahit olmadım, sadece şarkı söylerken sesi çıkardı. Yavuzfest`te Yavuz`un arkadaşları olarak orada olacağız.

Volkswagen Arena Yavuzfest için kapılarını yarın saat 13:00`te açacak. İlk müzik 14:00`te başlıyor ve geceye kadar devam edecek.