Lamb of God`ın frontman`i Randy Blythe, Metal Shop adlı radyo programına katıldı. Programda grubun bugünlerde neler yaptığı ve projelerden konuşuldu. Laf lafı açtı, konu America Birleşik Devletleri`nin seçimlerine kadar geldi. Randy, siyaset konusunda açık sözlü tavrını sürdürdü:

Donald Trump`a güvenmiyorum. Ben 14 yaşımdan beri müziğin içerisindeyim. Bugünlere zor şartlar altında geldim. Lamb of God adı altında iyi kötü bir şeyler yapıyorum, çabalıyorum. Hayatını devam ettirebilmek için para kazanmak  zorundasın. Donald Trump zor şartları bilmiyor, bunların hiçbirini yaşamadı. Sırf zengin olduğu için siyasetin içinde ve hayatını devam ettirebiliyor. Zengin olmak başkan olmayı gerektirmez. Bırakın gerçek siyasetçiler işlerini yapsın.

Seçim kampanyası adı altında milyonlarca doları cebe indirdi. Kampanyası hakkında hiçbir şey bilmiyoruz. İnternet her yerde. Youtube üzerinden bile seçim kampanyası yapabilirsin. Bunun dışında insanları birbirinden uzaklaştıran bir tavrı var. Bunu tehlikeli buluyorum. Donald Trump dürüst davranmıyor, davranmayacak da. Bu yüzden kendisinden hiç haz etmem.

Lamb of God yeni albümünü yayımladı ve konserlere ara vermeden devam ediyor. Grup üyeleri 24 Eylül`de Rock in Rio konseri için Brezilya`da olacak.