Led Zeppelin’in ilk üç albümdeki şarkıları toplayarak yeniden medya önüne koyması kafalarda soru işaretleri uyandırdı. Grubun yeniden birleşeceğine ve albüm çıkaracğına dair söylentiler yayıldıkça yayıldı ve en sonunda Robert Plant bütün umutlarımızı suya düşüren son noktayı koydu. Böyle bir şeyin asla gerçekleşmeyeceğini açıkladı.

Bu sabah Plant ve Jimmy Page, BBC’ye röportaj verdiler. NME’nin raporuna göre Page’e grubun 2007deki gibi bir araya gelip gelmeyeceği ve yeni bir konser verip vermeyeceği soruldu. 2007de grup yeniden bir araya gelip konser verdikten sonra “Celebration Day” isminde bir film ve albüm yayınlamıştı.

İnsanların bundan memnun olacağına eminim.” diyerek soruya cevap veren Page, aynı zamanda sorunun kendisine sorulmaması gerektiğini, sorunun şarkıları söyleyen Plant’e sorulması gerektiğini söyledi.

Ancak soru Plant’e sorulduğunda, kesin ve net bir cevap verdi: “asla“. 

Page son yıllarda gitar çalmanın ne kadar değiştiğini gördüğünü söyledi. Hala gitara tutkusu olduğunu söyleyen Page, kendi kendine gitar çalmaya devam ettiğini ekledi. Ayrıca grubun gerçekten iyi olduğunun reddedilemeyeceğini ve gerçekten iyi işler çıkardığını söyledi.