SDÜ Rock Topluluğu Metal Müziği Güney Cephesinde Ayakta Tutmaya Devam Ediyor

0
202

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Rock Topluluğu’nun aralıksız 6 senedir devam eden Metal Meeting etkinlikleri her sene olduğu gibi bu sene de “Metal Meeting Vol.6” ile devam ediyor.

Önceki yıllarda Suicide, In Revel of Seduce, Rektal Tuşe, In White ve Tahrip gibi Ankaralı dev grupları sahnesinde ağırlamış olan SDÜ Rock Topluluğu, işleri daha da profesyonel hale getirip bu sene de 9 Aralık 2017 Cumartesi günü Isparta’da Cenotaph ve In White’ı ağırlamaya hazırlanıyor.

Her sene aralık ayında kuruluşunu Metal Meeting etkinlikleriyle anmak isteyen, bölgesinde metal müzik seyircilerini ve gruplarını sürekli bir arada tutmaya çalışan SDÜ Rock Topluluğu, bazen insancıl duyguları aktarabilmek, gaddar melodileri gerektirir! Mottosu ile bu büyük grupların öncesinde ilk defa sahne alacak veya kendilerini geliştirecek, topluluk bünyesindeki metal müzik gruplarına da yer veriyor ve birliğini kuvvetlendiriyor.

Denizli ve Antalya’dan gelecek olan birçok metal müzik severin de katılacağı ve 9 Aralık 2017 Cumartesi günü saat 19:00’da Little Up Performance Hall’da gerçekleşecek olan Metal Meeting Vol.6’da Cenotaph ve In White ile aynı sahneyi paylaşacak olan, Antalya’dan “Before I Wake”, Isparta’dan “Iron Tusk”, “Exasperated” ve “Est Korh Karigan” ile bu sene de ortalığın yıkılacağı aşikâr.

Detaylı bilgiler için www.sdurock.com ziyaret edilebilir veya etkinliğin facebook etkinlik bağlantısına https://www.facebook.com/events/136063367056240/ adresinden ulaşılabilir.