Slash’in Yeni Albümünden Kısa Bir Kesit Yayınlandı

0
54

Slash’in 15 Eylül 2014 tarihinde piyasaya süreceği World On Fire albümünde yer alan ve albüme adını veren parçanın 30 saniyelik kısa bir bölümü yayınlandı. Ayrıca Slash albüm hakkında yepyeni bir açıklama yaptı:

Şarkıların çoğunu Apocalyptic Love turnesindeyken giyinme ve otel odalarındayken yazdım. Fikirlerin çoğunu böyle biriktirdim. Eylül 2013’te, telefonumun ses kayıtlarındaki her şeyi gözden geçirdim ve 20 kadar farklı fikir elde ettim. Ekim’de kayıt öncesi stüdyoya girdik ve birkaç ay orada takıldık. Los Angeles’daki stüdyoda şarkı yazma işlemleri gerçekleşti ve üzerinden geçtik, sonrasında yapımcıyı işin içine kattık. İnce eleyip sık dokuduğumuz bir dönemden geçtik. Myles da vokal bölümleri için çalışmaya başladı. Şarkıları çalmak için hazırdık. Hızlı geçen bir süreçti.”

Tüm bunlara ek olarak grup ve kendisi arasındaki müzikal uyuma değindi ve şunları söyledi:

Gruptaki herkesin gerçek rock n’ roll müzisyeni olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden bir araya geldiğimizde o uyumu yakalıyoruz. Başladığımızdan beri bu uyumu geliştiriyoruz. Herkes kendisi gibi davranabiliyor ve en iyisini gerçekleştiriyor. Bizler için en iyi kayıttı.”

Albümden yayınlanan kısa kesiti aşağıdan dinleyebilirsiniz: