Ozzy Osbourne, en büyük pişmanlığının iki evlilik yapmak ve 6 çocuğa sahip olmak olduğunu söylüyor.

Hayatındaki pişmanlıkların başında zamanını boşa harcamak olduğunu da dile getiriyor.

Sizin belki zamanınız yok. Benim ise çok vaktim vardı ve aptal olmaya harcadım.

Berbat bir baba ve küfürbaz bir eştim. Egom ise Hindistan kadardı. ‘Özür dilerim‘ dememin bile hiçbir anlamı yok. Yapabileceğim tek şey ayık kalmak.

Ozzy ayrıca geçen sene eşinden, ailesinden ve grup arkadaşlarından 18 aylık içki ve uyuşturucuya dönüşünden dolayı özür dilemişti. Bunun sebebinin Tony Iommi’nin kansere yakalanması olarak gösterenlere ise şunları söyledi:

Doğru değil… Alkolik olmam dışında başka bir neden yoktu. Dışarı bakıyorsunuz ve gördüğünüz, güneş. Bira ile aranıza hiçbir şey giremiyor. Daha sonra yere doğru yuvarlanıyor, emeklemeye çalışıyor ve başka bir gün doğumunu görmemek için dua ediyorsunuz. Ama eğer kokain alırsanız… Sonsuza kadar içebilirsiniz. Kokain ve içki muhteşem ikilidir ve duramazsınız.

Sharon, bir budala olduğumu biliyordu. Ben içerken bana bağırırdı ancak bu yine de beni durduramazdı. Bunun bir hastalık ve bir parçam olduğunu biliyordu. Ancak çocukları ve Sharon’ı kaybetmek istemiyorum.

Sabbath şu anda Hyde Park’taki konserine hazırlanıyor ve Iommi, bunun son konserleri olabileceğini söylemişti. Ozzy ise grubun geleceği için hala ümitli. Eğer yaparlarsa grup ile albüm çıkarıp, dünyayı turlayabileceğini; olmazsa kendi yolunda devam edeceğini söyledi.