Three Days Grace’in Yeni Solisti Belli Oldu

0
163

Gruptan ayrılan Adam Gontier’ın yerine kimin geçeceği merak konusu olmuştu. Three Days Grace yoluna Matt Walst ile devam edecek. Walst, ayrıca My Darkest Days grubunda da solistlik yapıyor.

Matt Walts, Three Days Grace’te bas gitar çalan Brad Walts’ın kardeşi oluyor. Grup üyeleri, Adam Gontier’ın boşluğunu doldurmak için Matt Walts’ı aralarında görmek istemişler ve Matt Walts teklifi geri çevirmemiş.

Three Days Grace, resmi sayfasında bir yazı yayınladı :

Öncelikle bütün fanlarımıza bizi son 15 ayda inanılmaz ölçüde destekledikleri için teşekkür ederiz. Konserlerde, yollarda her zaman yanımızda oldular.

Sahneye çıktığımızda size bütün enerjimizi yansıtmayı istiyoruz. Sizde bunun karşılığını on kat daha fazla bize yansıtıyorsunuz. Konserlerde inanılmaz şovlar hazırlıyorsunuz ve sizleri izlemek çok keyif verici oluyor. Sahneye çıktığımızda, sizlerle sohbet etmekten büyük zevk duyuyoruz. Bu bizim için büyük onur, teşekkürler.

Grubun yeni solisti için Matt Walts’ı uygun gördük. Matt, 2003’ten beri turnelerde bize eşlik etmiş bir isim. Dolayısıyla bize hiç yabancı değil. Söz yazma kabiliyeti de solistliğinin yanına bir artı katıyor. Yeni kadromuzla vereceğimiz konser kısa bir zaman sonra gerçekleşecek. Çok heyecanlıyız. Önümüzdeki hafta bir sürpriz açıklayabiliriz. Bizi izlemeye devam edin…

My Darkest Days cephesinden Matt ile ilgili bir haber gelmedi. Matt’in iki grupta solistlik yapması bazı olumsuzluklara sebep olabilir. İlerleyen günlerde My Darkest Days grubundan da bir açıklama bekleniyor.