Tibet Ağırtan, rock tarihimizde önemli bir isim. 1983 yılında Mavisakal`ı kurdu ve 1993`e kadar gitarist/vokalistliği üstlendi. Gruptan ayrıldıktan sonra da kariyerine solo olarak devam etti. 1995`te yayımlanan Yat Geliyorum`u 1997`de Kalk Gidiyorum izledi. İki albümden de şarkı listelerine üst sıralardan giren parçalar var. Tibet Ağırtan, bugüne kadar birçok gruba müzisyenlik, prodüktörlük alanında destek verdi, önemli işlere imzasını attı.

Tibet Ağırtan, 17 Ekim`de Hiç Düşündün Mü? adlı şarkısının relansmanını gerçekleştirecek. Ağırtan, bu konser içeriğini şöyle anlatıyor:

Merhabalar,

Uzun bir aradan sonra bıraktığımız yerden Rock’N’Roll’a devam ediyoruz.

Bu kez sizleri İstanbul’un yeni gözde mekanı Dorock XL – Kadıköy’de ağırlayacağız.

20 yıl önce kimsesiz ve sevgisiz çocuklar için yazdığım “Hiç Düşündün Mü?” adlı şarkımın relansmanı için 17 Ekim’de biraraya geliyoruz.

1960’ların Rock’N’Roll müziği ve daha önce listelerde yer alan şarkılarım ile hareketli bir gece yaşayacağız.

Bir çok festivalde ve Hayal Kahvesi, ROXY, JollyJoker, RCJazz Club gibi Türkiye’nin sayılı kulüplerinde sergilediğimiz bu show’u devam ettiriyoruz.

Biz bu konsere 10 tane tek kişilik davetiye veriyoruz. 17 Ekim günü rock and roll gecesi yaşamak isteyenler 3 yoldan çekilişe katılabilir:

1) Twitter`da #turkgitarcekilis başlığına bizle ilgili olumlu olumsuz görüşlerinizi yazarak.
2) Facebook sayfamızdan haberi paylaşarak.
3) Twitter`dan bu haberi retweet yaparak.

Haberi paylaşanlar ve bizle ilgili görüşlerini bildirenleri listele alıp, cekilisyap.com`dan kazananları belirleyeceğiz. 14 Ekim saat 18:00`den sonra listeye ekleme yapılmayacak. Aynı günün akşam vakitlerinde kazananları duyuracağız.

Konser Ekibi:

Vokal, Gitar: E.Tibet AĞIRTAN
Bas: Merih AYDIN
Davul: Levent BURSALI
Piyano: Erdem TONGUÇ
Gitar: İlker Gülener

Yer: Dorock XL Kadıköy
Tarih: 17 Ekim 2015 Cumartesi
Kapı açılış: 21:00
Konser: 22:30