2005 yılından bu yana yedi albüm ve pek çok hit şarkıya imza atan, rock müzik dünyasında farklı bir yere sahip olan Redd, Zorlu PSM Caz Festivali’nde!

Her albümüyle müzikal çeşitliliğini daha da zenginleştiren grup, özellikle “Mükemmel Boşluk” albümüyle rock, indie, synth-rock çizgilerinde gezinen, çok katmanlı melodileri ve içe dönük sözleriyle dramatik ve yepyeni bir sound ortaya koydu. Albüm, otoriteler tarafından çok beğenilirken, yazılı ve görsel basın tarafından da 2016’nın en iyi rock albümü seçildi.

Redd müzikal üretimlerinin yanı sıra, parçası oldukları sosyal sorumluluk projeleri ve toplumsal olaylar karşısında üstlendikleri roller nedeniyle Türkiye’nin tartışmasız en saygın ve en cesur gruplarından biri olarak bilinmekte. Doğan Duru, Güneş Duru ve Berke Özgümüş’ten oluşan Redd, Mükemmel Boşluk ve diğer sürprizleriyle 11 Mayıs Perşembe akşamı Zorlu PSM Caz Festivali’ne konuk oluyor.

3-12 Mayıs tarihleri arasında ilk kez gerçekleştirilecek Zorlu PSM Caz Festivali, ülkemizin en önemli müzik gruplarından Redd’i müzikseverlerle buluşturacak. Biletler Biletix ve Zorlu PSM gişelerinde.