Twisted Sister`dan Jay Jay French, Grubun Geleceği Hakkında Yorumlar Yaptı

0
51

23 Mart`ta SiriusXM`in Eddie Trunk Live adlı radyo programına konuk olan Jay Jay French, AJ Pero`yla son konuşmalarını anlattı. Programın sonlarına doğru Twisted Sister`ın durumunu gözden geçirdi.

French, Pero`nun sağlık durumundan başlayarak konuşmaya başladı:

Davulcular, omuzlarında ve kollarında ağrı olan insanlar. Pero da bazen omzunun çok ağrıdığını, ilaç alması gerektiğini söylerdi. Ama benim kalp rahatsızlığı olduğundan haberim yoktu. Konserden veya stüdyo kayıtlarından önce ağrı kesici alıp, işini yapardı. Kalbiyle olan sorununu bana hiç hissettirmedi.

19 Mart`ta Pero`yu aramıştım. Twisted Sister`ın DVD projesi için çalışmamız gerekiyordu. DVD belgesel niteliğinde olacak ve içerisinde bazı konserlerden özel anlar içerecek diye anlaşmıştık. Görüntüleri 3 CD`de topladım. Pero ile birlikte CD`nin içindeki en güzel görüntüleri seçecektik.

DVD`nin bu sene çıkması için planlar yapmıştık. Pero`ya “Vegas`a gitmeden önce DVD işini çözmemiz lazım, fazla vaktimiz kalmadı” dedim. O da bana, “Merak etme, yeterli zamanımız var. Pazartesi görüşelim” dedi. Pero`yu ertesi gün kaybedeceğimiz aklımın ucundan geçmedi.

Dee Snider ile grubun gelecek projeleri hakkında konuşuyoruz. 30 Mayıs`ta Vegas konserimiz var. Bizim için önemli konser olacak. Avrupa`da da konser vermek istiyoruz. 2016; Dee, Eddie ve benim için çok özel olacak. Çünkü birlikte gireceğimiz 40. yıl olma özelliği taşıyor. Güzel şeyler yapacağımızı düşünüyorum.