Blabbermouth`un Zakk Wylde ile yaptığı keyifli röportajda “hayali gözüken bir Pantera birleşmesi için neler düşünüyorsun?” sorusuna Zakk Wylde’ın verdiği cevap hepimizin iştahını kabarttı.

Phil Anselmo ve Rex Brown ile birlikte Pantera şarkılarını çalmak heyecan verici oluyor. Eğer birisi Phil, Rex ve Vincenzo(Vinnie Paul)’nun olduğu bir birleşmeden söz etseydi Dimebag’in boşluğunu doldurmak benim için büyük bir onur olurdu. Vinnie ile de oldukça samimiyiz. İnsanlar bana böyle bir birleşme olabilir mi diye soruyor. Ben de “bir telefon uzaklarındayım” diyorum.

Konu ile alakalı Vinnie Paul de Wikimetal’e şöyle bir açıklama yapmıştı:

Bildiğiniz üzere birleşme, orijinal üyelerin bir araya gelmesiyle gerçekleşen bir durum. Fakat biz Dime’ı geri getiremeyiz. Ve de Dime Pantera’nın çok önemli bir unsuru idi. Böyle bir mirasa ve de gruba zarar vermeyi istemiyorum. Birlikte 14 mükemmel yıl geçirdik ve şimdi herkes için önüne bakma vakti. Ve ben kesinlikle kendi hayatımı sürdürüyorum. Ben geçmişte yaşamam. Bugünü yaşarım ve yarını düşünürüm. Hellyeah ile yaptıklarımızdan çok memnunum, benim bütün amacım bu.

Bilindiği gibi Vinnie Paul hali hazırda Phil Anselmo’ya kıl oluyordu. Zakk Wylde’ın bu çabaları da sonuç vermemiş gibi gözüküyor. Bakalım önümüzdeki günler neler getirecek.