Geçtiğimiz yıl içerisinde iki üyesini birden farklı sebeplerden ötürü kaybeden AC/DC`de çok önemli bir geri dönüş yaşanacak. Bildiğiniz üzere davulcu Phil Rudd, geçtiğimiz yılın sonlarında uyuşturucu bulundurmak ve cinayette azmettirmek suçlamaları ile mahkemeye çıkmış ve akabinde kefalet bedelinin ödenmesiyle serbest kalmıştı. Grup ile çalışmalara devam edeceğini belirten Rudd görünen o ki grubun dışında kaldı.

Yabancı medyada yer alan son haberlere göre grubun 8 Şubat 2015 tarihinde Grammy Ödülleri`nde vereceği konserde davulcu koltuğunda Chris Slade yer alacak. 1989-1994 yılları arasında grubun davulculuğunu yapmış olan Slade, The Razors Edge albümünde bulunarak grubun efsane albümlerinden birinde yer almayı başarmıştı.

AC/DC’nin Rock or Bust albümünde yer alan iki parçaya çektiği video kliplerde Bob Richards davulcu olarak yer almıştı. Eğer Chris Slade net bir açıklama yapılmadan Grammy Ödülleri`nde sahneye çıksa bile kendisinin net olarak AC/DC üyesi olarak kabul edildiğini söylemek güç olacak. Bakalım neler olacak.