Steve Vai konserlerinin iptalinden sonra benzer tarihte yapılması planlanan bir konser daha iptal edildi. Biletix ve Esen Enterteinment tarafından yapılan açıklama ile 29 Mart tarihinde yapılacak olan Metal All Stars konserinin iptal edildiği açıklandı. Yayınlanan bildiri aşağıda yer alıyor: 

29 Mart’ta gerçekleşmesi planlanan Metal All Stars etkinliği iptal olmuştur. Organizatörün açıklaması aşağıdaki gibidir:

“Dünya Turnesi kapsamında, 29 Mart’ta KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleştirilmesi planlanan “Metal All Stars” etkinliği, proje kapsamında sahne alacak “Vince Neil”, “Phil Anselmo” ve “Nick Menza” nın turne organizatörü Gabe Reed Productions’ın da elinde olmayan sebeplerden dolayı turneden ayrılması sebebiyle, iptal edilmiştir. Konser için satın almış olduğunuz biletleri, Biletix’e iade edebilirsiniz. (Biletix satış noktaları ve 0216 5569800 Müşteri Hizmetleri) Esen Entertainment, bu durum için tüm bilet sahiplerine en içten özürlerini sunar.”

Saygılarımızla, Esen Entertainment

Gerçekten çok üzücü bir haber. Büyük bir beklenti içerisine girilmişti, hem Steve Vai hem de Metal All Stars konserleri açısından. Umarız önümüzdeki dönemde gerçekleşecek olan diğer büyük konser etkinliklerinde bu tarz olaylar yaşanmaz.


SICAK GELİŞME Yeni Bir Açıklama Daha Geldi

Biz bu haberi yayınladıktan bir kaç dakika sonra yeni bir açıklama geldi. Direkt olarak paylaşıyoruz:

DUYURU: Esen Entertainment’ın iptal ettiği METAL ALL STARS etkinliğini Dorock Bar üstleniyor. Küçükçiftlik Park için alınan biletlerin hepsi iptal, iadeler Biletix’e yapılabilir. Dorock Bar’ın üstlendiği etkinlikte ise etkinlik öncesi Dorock Bar girişinde bilet satışı olacak. Etkinlik 28 Mart Cuma ve 29 Mart Cumartesi 2 gün üst üste gerçekleşecektir. Sahne alacak olan müzisyen kadrosu çok yakında duyurulacaktır…